CKB Banka

Viši referent u Odjeljenju za poslovanje sa srednjim pravnim licima

Objavljen dana: 23.09.2021. - Važi do: 30.09.2021.

Crnogorska komercijalna banka AD Podgorica Raspisuje oglas za radno mjesto: Viši referent u Odjeljenju za poslovanje sa srednjim pravnim licima, filijala Budva

Uslovi

  • VSS; Ekonomski ili drugi odgovarajući fakultet
  • Minimum godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Iskustvo u izradi finansijskih analiza, poznavanje korporativnih finansija i kreditnog rizika
  • Dobre prodajne i komunikacijske vještine
  • Dobro poznavanje MS Office paketa
  • Znanje engleskog jezika

 Opis posla i odgovornosti

  • Upravljanje portfoliom klijenata za koji je nadležan i aktivno vođenje prodaje bankarskih proizvoda i usluga
  • Permanentne aktivnosti na razvoju i proširenju portfolija, kroz targetiranje i uspostavljanje saradnje sa novim klijentima
  • Upravljanje procesom uspostavljanja poslovnog odnosa sa novim klijentima
  • Prikupljanje potrebne dokumentacije, priprema limit aplikacija/kreditnih predloga, samostalno ili u sradnji sa nadležnim organizacionim djelovima, te prezentacija nadležnim donosiocima odluke
  • Sprovođenje odluka KLK-a u saradnji sa nadležnim organizacionim djelovima Banke
  • Praćenje kvaliteta plasmana iz portfolia, te preduzimanje aktivnosti na naplati potraživanja
  • Monitoring aktivnosti za klijente iz portfolia za koji je nadležan
  • Priprema, izrada i upravljanje izvještajima Odjeljenja
  • Održavanje odnosa sa klijentima uz praćenje njihovih potreba i pronalaženje novih poslovnih mogućnosti za Banku, i u skladu sa tim povezivanje klijenta sa ostalim komercijalnim odjeljenjima u banci
  • Obavljanje svih poslova iz nadležnosti Odjeljenja, kako redovnih tako i vanrednih, u skladu sa procjenom direktno nadređenog i u skladu sa potrebama Banke.

Kako aplicirati

Potrebno je da CV, propratno pismo i skeniranu diplomu/uvjerenje pošaljete Odjeljenju za ljudske resurse CKB-a, na adresu posao@ckb.me najkasnije do 30.09.2021. godine.

Obavezno je da u predmetu (subject-u) email-a navedete: Viši referent u Odjeljenju za poslovanje sa srednjim pravnim licima.

Nekompletne i poštom pristigle prijave neće biti uzete u obzir.

Biće kontaktirani samo kanditati koji uđu u uži izbor.